ZAPRASZAMY do dodawania ogłoszeń!
Start » Praca » Monter wentylacji norwegia

Monter wentylacji norwegia

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Norwegii

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: Różne Miasta -  Norwegia
Długotrwała umowa na warunkach norweskich
Godziny pracy: od 160 godz. miesięcznie + nadgodziny.

Obowiązki:
Montaż systemów wentylacyjnych zgodnie z rysunkiem technicznym

Wymagania:
Minimum 2 letnie doświadczenie w zawodzie
Znajomość rysunku technicznego – warunek konieczny
Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym

Oferujemy:
norweska umowa i pełne świadczenia socjalne.
205-230 NOK/godzinę Brutto
możliwość pracy w rotacji
koszt zakwaterownaia pokrywa pracodawca - jednoosobowe pokoje
Pracodawca zapewnia samochód
odzież robocza i narzędzia są dostarczane przez firmę

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv po angielsku na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

W temat wiadomości prosimy wpisać: Monter Wentylacji Norwegia

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji   Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Rodzaj ogłoszenia : Oferuję
Kategoria : Praca
dodano dnia : 2021-03-17
Wybierz czas publikacji: : 2021-04-01
Osoba do kontaktu : Jakub
Lokalizacja : TELEMARK

Kontakt

Proszę przepisać litery z obrazka.
Kliknij na obrazek, aby zmienić litery