ZAPRASZAMY do dodawania ogłoszeń!
Start » Praca » Monter izolacji rur norwegia

Monter izolacji rur norwegia

Firma 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Nowegii
Miejsce pracy: Bergen
Zakres obowiązków:

- mile widziane wcześniejsze doświadczenie w Norwegii
- doświadczenie na w/w stanowisku
Oferujemy:

 office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać "Izolacje Norwegia"

Rodzaj ogłoszenia : Oferuję
Kategoria : Praca
dodano dnia : 2019-05-29
Wybierz czas publikacji: : 2019-06-13
Skype: Wybierz
Lokalizacja : TELEMARK
Adres : Skarpowa 81/3

Kontakt

Proszę przepisać litery z obrazka.
Kliknij na obrazek, aby zmienić litery