ZAPRASZAMY do dodawania ogłoszeń!
Start » Praca » Pielęgniarka pielęgniarz norwegia

Pielęgniarka pielęgniarz norwegia

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Norwegii

Pielęgniarka/Pielęgniarz w norweskich placówkach zdrowia (różne lokalizacje w Norwegii)

Wymagania:
– Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
– empatia, odpowiedzialność, cierpliwość oraz wrażliwość na potrzeby pacjenta
– wykształcenie pielęgniarskie
- znajomość języka norweskiego na poziomie B1

Obowiązki:
– udział w procesie opieki, rehabilitacji i leczenia
– ocena i stałe monitorowanie zdrowia pacjentów;
– współpracę z lekarzami, rehabilitantami oraz personelem Ośrodka.
– wykonywanie czynności pielęgniarskich zgodnie z obowiązującymi procedurami;

Oferujemy:
norweska umowa i pełne świadczenia socjalne
wynagrodzenie: 250 - 300 NOK/godzinę Brutto - w zależności od doświadczenia
Pracodawca norweski zapewnia zakwaterowanie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim lub norweskim na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

W temacie prosimy wpisać „Pielęgniarka Norwegia ”

https://eastgaterecruitment.com/   Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Rodzaj ogłoszenia : Oferuję
Kategoria : Praca
dodano dnia : 2021-10-19
Wybierz czas publikacji: : 2021-11-03
Osoba do kontaktu : Jakub
Lokalizacja : BUSKERUD

Kontakt

Proszę przepisać litery z obrazka.
Kliknij na obrazek, aby zmienić litery