ZAPRASZAMY do dodawania ogłoszeń!
Start » Praca » Operator koparki norwegia

Operator koparki norwegia

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Norwegii

Miejsce pracy: Bergen
Długotrwała umowa na warunkach norweskich
Godziny pracy: od 160 godz. miesięcznie + nadgodziny.

Wymagania:
znajomość języka angielskiego
uprawnienia na koparki
doświadczenie

obowiązki:
obsługa koparki

Oferujemy:
norweska umowa i pełne świadczenia socjalne.
od 210 - 230 (NOK) za godzinę Brutto
Pracodawca Zagraniczny zapewnia zakwaterowanie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv po angielsku na adres mailowy:   office@eastgaterecruitment.com

W temat wiadomości prosimy wpisać: Operator koparki Norwegia

https://eastgaterecruitment.com/   Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Rodzaj ogłoszenia : Oferuję
Kategoria : Praca
dodano dnia : 2021-10-19
Wybierz czas publikacji: : 2021-11-03
Osoba do kontaktu : Jakub
Lokalizacja : FINNMARK

Kontakt

Proszę przepisać litery z obrazka.
Kliknij na obrazek, aby zmienić litery