ZAPRASZAMY do dodawania ogłoszeń!
Start » Praca » Mechanik maszyn rolniczych norwegia

Mechanik maszyn rolniczych norwegia

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Nowegii

Miejsce pracy: miasto Alta

Zakres obowiązków:
- naprawa maszyn rolniczych - traktorów

Godziny pracy: od 160 godz. miesięcznie + nadgodziny.

Wymagania:
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia
  • dobra znajomość j. angielskiego
  •  Doświadczenie w pracy z maszynami rolniczymi

Oferujemy:
norweska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.
Wynagrodzenie : 230 NOK za godzinę brutto + możliwość wypracowywania nadgodzin
pracodawca Zagraniczny zapewnia zakwaterowanie płatne 5000 NOK miesięcznie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv po angielsku wraz ze zdjęciem  na adres mailowy:  office@eastgaterecruitment.com

W temat wiadomości prosimy wpisać: Mechanik Norwegia

Rodzaj ogłoszenia : Oferuję
Kategoria : Praca
dodano dnia : 2019-06-05
Wybierz czas publikacji: : 2019-06-20
Telefon: 512167223
Skype: Praca - Za
Lokalizacja : TELEMARK
Adres : https://eastgaterecruitment.com/

Kontakt

Proszę przepisać litery z obrazka.
Kliknij na obrazek, aby zmienić litery