ZAPRASZAMY do dodawania ogłoszeń!
Start » Praca » Hydraulik norwegia

Hydraulik norwegia

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Norwegii

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: Finnmark - Alta
Długotrwała umowa na warunkach norweskich
Godziny pracy: od 160 godz. miesięcznie + nadgodziny.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:

Instalacja ogrzewania.
Instalacje sanitarne.
Zakładanie klimatyzacji.

Wymagania:
Minimum 2 letnie, udokumentowane doświadczenie w zawodzie
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
mile widziane wcześniejsze doświadczenie w Norwegii

Oferujemy:

norweska umowa i pełne świadczenia socjalne.
215 NOK/godzinę (ok. 107 zł z godzinę)
Pracodawca Zagraniczny zapewnia zakwaterowanie oraz transport na miejsce pracy- 5000 NOK miesięcznie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv po angielsku na adres mailowy:  office@eastgaterecruitment.com

Rodzaj ogłoszenia : Oferuję
Kategoria : Praca
dodano dnia : 2019-02-06
Wybierz czas publikacji: : 2019-02-21
Lokalizacja : FINNMARK

Kontakt

Proszę przepisać litery z obrazka.
Kliknij na obrazek, aby zmienić litery