ZAPRASZAMY do dodawania ogłoszeń!
Start » Praca » Hydraulik norwegia

Hydraulik norwegia

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Norwegii

Miejsce pracy: Bergen
Długotrwała umowa na warunkach norweskich
Godziny pracy: od 50 godzin miesięcznie

obowiązki
Instalacja ogrzewania.
Instalacje sanitarne.
Zakładanie klimatyzacji.
Biały montaż

Wymagania:
  •  znajomość języka angielskiego
  •  doświadczenie na stanowisku hydraulika
  • norsk personnummer i doświadczenie w Norwegii

Oferujemy:
norweska umowa i pełne świadczenia socjalne.
wynagrodzenie 230 NOK za godzinę Brutto i dieta 20 NOK netto na godzinę
Pracodawca Zagraniczny zapewnia zakwaterowanie - koszt: ok. 4500 Nok miesięcznie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv po angielsku na adres mailowy:    office@eastgaterecruitment.com

W temat wiadomości prosimy wpisać: Hydraulik Norwegia

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji   Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Rodzaj ogłoszenia : Oferuję
Kategoria : Praca
dodano dnia : 2021-04-21
Wybierz czas publikacji: : 2021-05-06
Osoba do kontaktu : Jakub
Lokalizacja : SØR-TRØNDELAG

Kontakt

Proszę przepisać litery z obrazka.
Kliknij na obrazek, aby zmienić litery