ZAPRASZAMY do dodawania ogłoszeń!
Start » Praca » Cieśla - zbrojarz z językiem norweskim

Cieśla - zbrojarz z językiem norweskim

Firma PORR Polska Infrastructure, jako część międzynarodowego koncernu PORR, realizuje swoją działalność operacyjną w ramach 6 wyspecjalizowanych Oddziałów: Drogowego, Inżynieryjnego, Mostowego, Fundamentowania, Energetyki oraz Oddziału w Norwegii. Dzięki połęczeniu wiedzy i doświadczenia z wielu branż budownictwa jesteśmy w stanie zapewnić wszechstronny serwis, w pełni dopasowany do wymagań i potrzeb naszych Klientów.
Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Cieśla - Zbrojarz
Miejsce wykonywania pracy: Loftesnes Sogndal

Opis stanowiska:
- przygotowanie elementów zbrojenia zgodnie z dokumentacją projektową
- ułożenie (montaż) przygotowanych wcześniej elementów zbrojenia w deskowaniu
- realizacja wykonanych prac
- pilnowanie oraz samokontrola jakości, terminowości wymaganych parametrów
- monitorowanie powierzonego sprzętu

Wymagania:
- wykształcenie budowlane
- doświadczenie w pracach budowlanych takich jak zbrojenie, betonowanie, szalowanie
- dobra znajomość języka norweskiego (warunek konieczny)
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz
- zaangażowanie

Oferujemy:
- umowę o pracę
- możliwość doświadczenia na prestiżowym projekie budowlanym w dynamicznie rozwijającej sę spółce
- atrakcyjne warunki zatrudnieia (firma pokrywa koszt zakwaterowania oraz zwraca koszty przejazdu)

CV prosimy przesyłać na adres: cv@porr.pl (w treści maila należy wpisać nazwę stanowiska)
Rodzaj ogłoszenia : Oferuję
Kategoria : Praca
dodano dnia : 2016-07-20
Wybierz czas publikacji: : 2016-07-30
Lokalizacja : OPPLAND

Kontakt

Proszę przepisać litery z obrazka.
Kliknij na obrazek, aby zmienić litery